Dokumentų tvarkymas ir archyvavimas

Dokumentų archyvavimas Licencijuotas dokumentų archyvavimas ir dokumentų tvarkymas, tai Jūsų resursų ir laiko taupymas. Įmonės darbuotojų patirtis ir Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos išduota dokumentų tvarkymo licencija – tai kokybiškų paslaugų įrodymas Jums, o įmonės civilinės veiklos draudimas – kokybės garantas.

Jums te reikia susisiekti su mumis ir mes atvyksime pas Jus. Mūsų kvalifikuoti specialistai operatyviai bei nemokamai įvertins Jūsų archyvo būklę. Įvertinę, pateiksime archyvo tvarkymo planą bei sąmatą. Mūsų tikslas – efektyvios ir kokybiškos suteiktos dokumentų archyvavimo paslaugos Jums. Tvarkyti priimame įvairaus pobūdžio dokumentus, o svarbiausia, šias profesionalias dokumentų tvarkymo paslaugas siūlome už kiekvieną klientą tenkinančią kainą.

„Herman data“ pristato elektroninį dokumentų archyvą. Jūsų sutvarkytus dokumentus, mes patalpinsime į elektroninį archyvą. Tuo tarpu Jūs, turėdami asmeninius prisijungimo duomenis, galėsite valdyti savo dokumentus bet kuriuo metu. Visa tai sutaupys Jūsų laiką ir sumažins valdymo kaštus.

Nauda Jūsų įmonei:

  • Užtikrinsime, jog tik Jums reikalingi ir įstatymų numatyti dokumentai būtų saugomi archyve
  • Dokumentų paieška sutvarkytame archyve sutaupo jūsų darbuotojų laiką
  • Darbuotojams nereikia gilintis ir nagrinėti dokumentų tvarkymo teisės aktų, kadangi archyvas bus sutvarkytas pagal LR norminius teisės aktus
  • Dokumentai kurių laikymo terminas pasibaigęs, naikinami ir sutaupo archyvo vietą
  • Dokumentų tvarkymas atliekamas profesionalų, kurie visada susipažinę su naujausiais norminiais teisės aktais.

Dokumentų archyvavimas yra našta Jūsų įmonei?

Mes sutvarkysime Jūsų įmonėje esančius dokumentus ir bylas vadovaujantis Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (iki 2011 m.) ir Lietuvos vyriausiojo archyvaro ir kitų institucijų nustatytomis taisyklėmis bei norminiais aktais, susijusiais su dokumentų tvarkymu, archyvavimu ir apskaita. Surūšiuosime, susisteminsime turimus dokumentus taip, kad jie būtų lengvai ir greitai surandami.

Siūlome archyvavimo paslaugas atsižvelgdami į kliento poreikius, skirtus finansus archyvavimo darbams, operatyviai, išsaugant duomenys kompiuterinėse laikmenose. Jūsų įmonės darbuotojams nereikės skirti savo brangaus laiko gilintis į dokumentų archyvavimo norminius aktus, o mūsų darbuotojai profesionaliai tai atliks. Sutvarkytas archyvas sutaupys Jūsų įmonės darbuotojų darbo sąnaudas skirtas dokumento paieškai, atrinkti dokumentai naikinti, kurių saugojimo terminas yra pasibaigęs, atlaisvins jūsų įmonės lentynas kitiems dokumentams, kurių saugojimo terminams dar nėra pasibaigęs. Dokumentų tvarkymas netaps našta Jūsų įmonei. Sistemingas dokumentų archyvavimas ir laiku palaikoma tvarka pakels Jūsų darbuotojų nuotaiką ir darbo efektyvumą.