Dokumentų skaitmeninimas

Dokumentų skenavimasDokumentų skenavimas  (dokumentų skaitmeninimas), tai šiuolaikiškas ir inovatyvus būdas dokumentų valdymui įmonėje. Būtent skaitmeninimo ir skenavimo pagalba, turėdami dokumentus visada po ranka moderniai ir efektyviai valdysite įmonės dokumentus.

Jūsų dokumentai bus nuskenuoti kokybiškai ir už prieinamą kainą. Mūsų skenavimo patirtis yra išties nemaža – tai kelių šimtų tūkstančių lapų projektai. Mes skenuojame tiek atskirus lapus, tiek surištas knygas. Visada savo darbą atliekame labai kokybiškai, o svarbiausia užtikriname aukščiausią konfidencialumo standartų laikymąsi.

Jums pageidaujant, nuskenuotus dokumentus galime patalpinti į mūsų elektroninį archyvą. Prisijungę prie archyvo, galėsite savo dokumentus valdyti vieno mygtuko paspaudimu. Esant poreikiui, Jūsų dokumentus taip pat galime sutalpinti į Jūsų dokumentų valdymo sistemą. Dokumentų skenavimas pagreitins Jūsų įmonės informacijos prieinamumą.

Norėdami sutaupyti Jūsų dokumentų paieškų laiką, siūlome Jums dokumentų OCR atpažinimo programą. Ši programa atpažins Jūsų dokumentų tekstą, taip Jūsų dokumentų paieška bus žymiai efektyvesnė ir operatyvesnė. Dokumentų skaitmeninimas Jūsų įmonės procesus palengvins, o dokumentų įvedimą ir paiešką pagreitinsite kelis kartus.

Nauda Jūsų įmonei:

  • Didelį dokumentų kiekį sutalpinsime į Jums tinkamą laikmeną (CD, DVD, USB, į mūsų elektroninį archyvą ar Jūsų dokumentų valdymo sistemą).
  • Nuskenuotuose dokumentuose panaudosime galingas OCR technologijas tekstui atpažinti, todėl galėsite atlikti paiešką skaitmeniniuose dokumentuose pagal pasirinktą kriterijų.
  • Paieškos sistemoje suvedę raktinį žodį , gausite reikiamą dokumentą per itin trumpą laiką. Sutaupysite darbuotojų laiką popierinių dokumentų paieškose.
  • Jums nereikės savo patalpose laikyti didelio kiekio dokumentų.
  • Jūsų dokumentai bus suskaitmenizuoti reikiamu ilgaamžišku ir patogiu skaitmeniniu formatu.
  • Patogi dokumentų apskaita.
  • Jums nereikės investuoti į brangiai kainuojančius greitaeigius skenerius ir galingas teksto atpažinimo programines įrangas.

Dokumentų skenavimo paslaugos

 

Elektroninis archyvasJeigu turite daug popierinių dokumentų, knygų, nuotraukų – perleiskite juos mums. Mes garantuojame, jog Jūsų dokumentai bus konfidencialiai ir kokybiškai nuskenuoti, apdoroti ir perduoti Jums! Nesvarbu kokio dydžio projektas ar tai keli šimtai lapų, ar keliasdešimt ar šimtai tūkstančių lapų. Skaitmeninimo darbams naudojame profesionalią, greitaeigę įrangą, todėl galime skaitmeninti šimtai tūkstančių lapų. Dokumentų skenavimo paslaugos atliekamos operatyviai ir profesionaliai.