Dokumentų naikinimas

Dokumentų naikinimas„Herman data“ siūlomas konfidencialus Jūsų dokumentų naikinimas – saugumo garantas Jūsų įmonei.

Mes garantuojame, kad Jūsų dokumentai bus konfidencialiai sunaikinti, be galimybės juos atkurti. Sunaikinus dokumentus, įteiksime dokumentų naikinimą patvirtinantį darbų atlikimo aktą. Dokumentų naikinimo paslaugos atliekamos vadovaujantis tarptautiniais dokumentų naikinimo standartais DIN 66399 ir DIN 32757 bei Lietuvoje dokumentų naikinimą reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugos įstatymais ir kitais norminiais teisės aktais.

Mes naikiname ne tik popierinius dokumentus, bet ir plastikines korteles, pažymėjimus, kartoną, CD, DVD laikmenas ir t.t. Taip pat atliekame kietųjų diskų – HDD, SSD, kompiuterių ir kitų duomenų naikinimą, bei teikiame archyvavimo paslaugas. Naikinimui naudojame galingą pramonninę naikinimo įrangą galinčia naikinti 2 tonas dokumentų per valandą

Nauda Jūsų įmonei:

  • Apsaugosite savo informaciją pagal duomenų apsaugos ir kitus normatyvinius aktus.
  • Apsaugosite savo darbuotojų asmens duomenis.
  • Nereikės investuoti į dokumentų mažo pajėgumo naikinimo įrangą.
  • Naikiname didelį kiekį dokumentų vienu metu, todėl sutaupysite darbuotojų laiką.
  • Atlaisvinsite įmonės dokumentų archyvą, nekaupsite perteklinių dokumentų ir sutaupysite biuro vietą.
  • Garantuojame, jog Jūsų dokumentuose esanti informacija bus sunaikinta konfidencialiai ir neatpažįstamai.
  • Išrašysime dokumentų sunaikinimo aktą, kuris garantuos, jog dokumentai sunaikinti.

Dokumentų naikinimo proceso apžvalga:

Dokumentų naikinimo procesas


Dokumentų naikinimas ir talpyklos

Siūlome savo biure pasistatyti dokumentų naikinimo konteinerį. Šiuo metu siūlome 70 ir 240 litrų dokumentų naikinimo konteinerius. Konteineriai yra rakinami ir turi viršuje sklendę, per kurią patogiai įmesite naikintinus dokumentus. Konfidencialūs dokumentai bus saugūs konteineryje, todėl konfidencialumo lygis padidės ir biure. Įmonės viduje, galėsite kontroliuoti konfidencialios informacijos srautus ir konfidencialūs naikintini dokumentai neturės galimybės pakliūti į neautorizuoto darbuotojo rankas.
dokumentų naikinimo konteineris

  • 70 litrų konteineris rekomenduojamas nedideliems biurams ar vadovams, kur konteineris tilps po stalu.
  • 240 litrų konteineriai rekomenduojami didesniems biurams. Konteineris dažniausiai statomas prie kopijavimo aparatų.

Norėdami apsaugoti naikintinų dokumentų konfidencialumą Jūsų biure, mes siūlome įvairių dydžių dokumentų naikinimo konteinerius. Pasirinkę reikiamą dydį, galėsite rakinamą konteinerį pastatyti po stalu ar prie kopijavimo aparato ir taip apsaugosite savo dokumentus nuo pašalinių. Mūsų darbuotojai periodiškai atvyks ir sukeis konteinerius. Pilnus konteinerius transportuos į mūsų dokumentų naikinimo centrą ir konfidencialiai sunaikins. Konfidencialus dokumentų naikinimas, tai Jūsų verslo sėkmės dalis. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą ir kainą.


Kietųjų diskų naikinimas

Kietųjų diskų naikinimas

Atliekame ir kietųjų diskų naikinimo paslaugas. Naikiname SSD, HDD ir kitus duomenis kaupiančius įrenginius. Pageidaujant, naikiname, kompiuterius ir viską ką reikia sunaikinti. Fiziškai susmulkinus duomenis kaupiančius įrenginius, būsite garantuoti, kad paslaptys ir konfidencialūs duomenis bus neprieinami išlaikant aukščiausią saugumo lygį organizacijoje. Naikinimo procesas vyksta specializuota galinga pramonine duomenų naikinimo įranga. Per valandą galime susmulkinti iki 1000 vnt. kietųjų diskų. Pageidaujant klientui, suteikiame galimybę stebėti naikinimo procesą gyvai. Sunaikinus, išrašome duomenų sunaikinimo faktą patvirtinantį dokumentą.