Paslaugos

Mūsų teikiamos archyvavimo paslaugos

Dokumentų saugojimas

Konfidencialiai Jūsų dokumentus saugosime aukštą saugumo lygį ir licencija turinčiuose saugyklose. Sutaupysime Jums archyvo įrengimo kaštus, bei biuro vietą. Prireikus reikiamus dokumentus pristatysime skaitmeninėje ar fizinėje formoje.

Sužinoti daugiau »

Dokumentų skaitmeninimas

Atliksime dokumentų skenavimą ir skaitmeninimą. Jūsų dokumentus susisteminsime, sukursime Jums patogius kriterijus greitai informacijos paieškai ir ilgaamžiškam saugojimui, patalpinsime elektroniniame archyve ar kitoje Jums patogioje laikmenoje.

Sužinoti daugiau »

Dokumentų tvarkymas

Nemokamai įvertinsime, pateiksime sąmatą ir sutvarkysime Jūsų įmonėje esančius dokumentus ir bylas vadovaujantis Lietuvos vyriausiojo archyvaro ir kitų institucijų nustatytomis taisyklėmis bei norminiais aktais. Dokumentai bus sistemingi ir lengvai surandami.

Sužinoti daugiau »

Dokumentų naikinimas

Atvyksime, paimsime ir sunaikinsime Jūsų konfidencialius dokumentus, pageidaujant, sudarysime dokumentų (bylų) atrinktų naikinti aktus ir pateiksime teisiniuose aktuose nurodytomis įstaigomis arba įmonės vadovui tvirtinti.

Sužinoti daugiau »

Dokumentacijos plano rengimas

Įmonės specialistai patars kaip tvarkyti ir archyvuoti įmonės dokumentus, parengs dokumentacijos planą, kad įmonės darbuotojai galėtų patys administruoti dokumentus.

Sužinoti daugiau »

Konsultavimas

Konsultuosime Jūsų įmonę ne tik dokumentų saugojimo, tvarkymo ir skaitmeninimo klausimais, bet ir dokumentų saugyklų, archyvų įrengimo klausimais. Atliksime įmonės dokumentų auditą ir atstovausime bendradarbiaujant su valstybinėmis įstaigomis.

Sužinoti daugiau »